Spiritual Dowsing Eğitimi ve Danışmanlığı

Spiritüel Dovsing Nedir

Jean Adrienne Arınma Sistemi’nin (eski adıyla Inner Speak) kurucusu olan; psikolog, yazar, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller’ın geliştirdiği Spiritüel Dowsing (Sarkaçla Ruhsal Şifa ve Arınma) seans algoritması da içeren bütünsel bir sistemdir. Miller ın hazırladığı dosya doğrultusunda seans uygulanır.

Spritüel Dovsing seansı alabilir veya eğitim alıp kendinize uygulayabilirsiniz.

İçindeki süreç algortiması sayesinde enerji alanınızdaki blokajarı kolaylıkla ve en önemlisi güvenli bir şekilde arındırabilmenizi sağlayan bir yöntemdir.

Spritüel Dovsing Eğitimin İçeriği

-Sarkaç kullanmı. Sarkaç, nasıl temizlenir ve sizin için nasıl uyumlu hale getirilir?

-Sisteme ön hazırlık aşaması ve sistemin tanımı

– Olumsuz enerjileri arındırılması
(Olumsuz varlıklar, olumsuz enerji kalıpları ve düşünce formları, lanet-büyü-sihir-nazar enerjileri, mekan-arazi-alanın enerjileri, olumsuz ruh eğilimleri, olumsuz ruhsal rehberler, olumsuz karmik etkiler).

-Ruh parçacıklarını geri getirme;
Geçmiş yaşamlar ve atalardan gelen olumsuz öğeleri, olumsuz arketipleri temizlenmesi, olumsuz duyguları ve karar kalıplarını temel alanlardan arınmasını sağlar.

-Korku, Öfke, Suçluluk, Utanç gibi Olumsuz Duygular, Düşünceler Kalıplarını;
Organlardan ve enerji alanı üzerindeki etki derecelerinin ölçülerek tespit edilerek, etkisiz hale getirilerek, arındırma ve şifalandırması yapılır.

-Cinsel arınma
Geçmiş eş ya da partnerlerinizden size aktarılan negatif cinsel ve duygusal enerjilerin temizlenmesini ve onlarda kalan tüm enerjinizin arınmasını sağlar.

Spiritül Dovsing eğitiminin ön koşulu yoktur. Sarkaç kullanımını öğrenmek ve bu yöntemle şifa çalışmaları yapmak isteyen herkes eğitimi alabilir.

© Telif Hakkı - Münevver Ata