JAAS – Jean Adrienne Arınma Sistemi

Jean Adrienne Arınma Sistemi, ilahi ilham almış Amerikalı psikolog, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller tarafından verilen 2 eğitimli spiritüel üniversite bilgisinden oluşan bir modalitedir.

Bu teknik, hayatımızda yolumuzu elde etmeyi olumsuz kısır döngülerden kaçınmamıza ve bloke ettiğimiz konuları temizlememize yardımcı olur, dolayısıyla içsel gücümüzü ve potansiyelimizi gerçekleştirmemize zemin hazırlar. Yüksek Benliğimizin rehberliği, kinesiyoloji yöntemi ile bir dosya metni üzerinden yanıtlar alarak ilerliyoruz. Diyagram takip ettiği için bize soruların verisine kolayca ulaşabileceğimiz bir çıkış sağlar.

İç benliğimizde kayıtlı olan duygu ve düşünce biçimlerini, inanç kalplerini ve davranış kalıplarını, bu etkilerin nerede/kimden geldiği, yaşananları ve kişilerin ruh tepkisini net bir şekilde görebilirsiniz. Yaşadığımız inançlar bize ait değil. Bizi tüm bu etkilerden kurtararak, yaratmayı gidişimiz yeni realiteye hazırlar, dünyaya çıkma yolculuğumuzda, tekamülümüzde kolay ve rahat ilerlememizi sağlar.

JAAS teknik ortalama 30-40 dk arası sürer. Dosya doğrultusunda işlem yapılır. Hayatımızda bize engel olan ne varsa onun kaynağına götürülüp arınma sonucuyla seans tamamlanır. Herhangi bir karsımıza çıkan engelleme için dosya açılır. Örneğin, hastalığımıza karşı şifalanmamızın önüne geçen engeller, başarılarmızın yerine başarışızlık korkusu engellenin kaynağı, ilerlememizin önündeki engellerin arınma işlemiyle birlikte aslında bize ait olmayan her ne varsa sistem hepsinin kaynağını bulup arındırmamızı sağlar.

© Telif Hakkı - Münevver Ata