Bioenerji Seansı

Bioenerji Nedir Ne İşe Yarar?

Bioenerji kozmik enerji akımını yüksek değerlerde yoğunlaştırıp pozitif enerjiyi seans alan kişinin bedenine aktarıp, kişinin bedenine ve alanına derinlemesine temizleyip, tüm blokajları ve hastalıklı hücreleri arındıran beşinci boyut bir metoddur.

Bioenerjinin dengelenmesi bilinçaltı ve bilinçaltı enerjisinde oluşan blokajları, engelleri, hastalıkları, travmaları temizlemek için kullanılan bir yöntemdir.

Enerji Dengeleme, evrende herşey denge üzerine kurulmuştur ve devamlı enerjisel titreşimler vardır. Vücudumuzun içinde 7 temel çakramız ve vücudumuzun etrafında AURA vardır. Çakralarda oluşan olumsuz enerjilerden dolayı çakralarda denge bozulur. Her çakranın alanı ve temsil ettiği organlar vardır. Çakralarda oluşan bu dengesizlik, çakranın alanını ve bağlı olduğu organı da etkiler ve zamanla o bölgede hastalıklar başlar. Bioenerji bu çakraları dengler. Çakralar düzenli çalıştığında insanın içinde ritim ve etrafındaki manyatik alanda düzenli çalışır. Bu manyetik alana Aura denir.

Bioenerji Uygulaması Nasıl Olur?

Bioenerji uygulaması seans olarak yapılır. Bioenerji seansı vücüda 15-20 cm uzaklığında el değmeden, avuç içlerinden kişiye pozitif enerjiler aktararak yaklaşık 40-45 dk sürmektedir.

Bioenerji seansı yaptıran kişinin seans sırasında vücudunda ısınma (özellikle vücudun hassas olduğu kısımlarda), küçük titreşimler ve karıncalanma hissedebilir.

Bioenerji Teknikleri Nelerdir?

Bioenerji uygulaması ruhsal, zihinsel, duygusal ve fizikseldir. Bundan dolayı seans sonrası yorgunluk ve halsizlik  hissi yaşanır. Genelde, bioenerjının dengelenmesi ve negatif enerji blokajlarından arınabilmesi için en az 3 seans yapılması uygundur.

Kişisel ve  çevresel negatiflerden ve genetik gelecek rahatsızlıklarına önlem içinde bioenerji seansı yapılır.

Bioenerji Faydaları Nelerdir?

İnsanda, salgı bezleri, lenf dolaşımı, kan dolaşımı, sinir sistemi, (chi) vücutta ki elektrik akımı, salgı bezlerini ve tüm organları çalıştıran 7 ana çakra, 24 Tali çakra vardır. Vücutta 12 meridyen üzerinde 400, meridyen dışında da 3000 civarı enerji noktası mevcuttur. Pozitif ve negatif iki elektrik akımı bulunmaktadır. Bu akımlar dolaşım boyunca bedenin dışında manyetik bir alan yani Aura oluşturuyor. Bununla birlikte binlerce akupunktur noktaları ile milyonlarca hücrelerin yenilenmesini ve çalışmasını sağlar. Yaşanılan olumsuz bir durum, duyguyu oluşturur kaygı duyarsın ve sistem direnci kırılıp vücut dengesi bozulmaya başlar. Bioenerji vücudun tekrar dengeye gelmesini sağlar.

Bioenerji seansı sonrasında kişide farkındalık ve hayata bakış açısı değişir.

Bioenerji seansı hayvanlarda da kullanılan bir tekniktir. Küçük dostlarımıza da seanslar uygulanmaktadır.

© Telif Hakkı - Münevver Ata